Фурнітура

Займаючись облаштуванням свого робочого місця, рукодільниці вибирають недорогі і красиві інструменти(фурнітура). У каталозі зібрані оригінальні товари, що дозволяють займатися творчістю з радістю і задоволенням.
П’яльці і верстати – предмет першочергової необхідності. Працювати, тримаючи полотно на вазі, незручно і шкідливо для хребта.
Скриньки для рукоділля вирішують питання організації робочого процесу. Муліне, бісер, декоративні елементи, наявні в наборі – поміщаються в одну скриньку.
Контейнери для бісеру спрощують систематизацію процесу, дозволяють розкласти використовувані кольори відповідно до розміру роботи.
Інструменти і голки дають умільці можливість якісно виконувати необхідні маніпуляції. Підрізати кінчик нитки, виконати тонкий шов, зробити прокол так, щоб не пошкодити фоновий малюнок – спеціалізовані ножиці і голки допоможуть з вирішенням цих питань.
Лупи для рукоділля та лампи різних видів і форм дозволяють вишивати з зручністю в будь-який час і інша фурнітура представлені в інтернет-магазині “Золоте руно”