Голки ручні

Показано 1–20 із 55

Швейні ручні голки виготовлені з високовуглецевої сталі найвищої якості, покриті Декількома шарами нікелю, для захисту від корозії, а також блискучим декоративним покриттям. Голки можна розділити умовно на групи:

  • моделі зі спеціально розробленим пірчастий вушком. Така форма дозволяє легко заправити нитку в голки навіть незрячим людям. При цьому їх якість нітрохи не поступається звичайним моделям
  • при роботі зі грубими тканинами, шкірою вам будуть потрібні більш міцні голки зі специфічним заточуванням у вигляді лопатки. Але використовувати їх для звичайних тканин не вийде саме через особливості кінчик.
  • шити в’язані речі звичайної голкою буде складно, а часом і неможливо. Для вовни та пряжі є ручні голки з широким вушком і кінчиком з напівкруглої заточкою, щоб при проколюванні не пошкодити волокна виробу.
  • при ремонті одягу можуть знадобитися найпростіші голки, невеликих розмірів і з тонким кінцем. Крім цього можуть періодично виник завдання, в яких вам будуть потрібні спеціальні голки, нестандартної форми. До них можна віднести напівкруглий для ремонту оббивки меблів, для протягування резинки.