Спиці знімні

Показано 1–20 із 29

Спиці знімні для в’язання від індійського виробника KnitPro ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині «Золоте Руно». Ми допоможемо вам скласти власний набір виробів, за допомогою яких, ви будете творити шедеври будь-якого рівня складності з пряжі будь-яких марок. В процесі роботи, ви не відчуєте дискомфорт, а лише задоволення від улюбленої справи.

Які знімні спиці можна купити в інтернет-магазині «Золоте Руно»

Спиці знімні KnitPro – це найдоступніші та зручніші спиці для в’язання! Завдяки високоякісним матеріалам спиці дуже міцні та не підлягають швидкому зношуванню.

В інтернет-магазині «Золоте Руно» можна купити змінні спиці з таких матеріалів:

  • Акрилові спиці Trendz
  • Дерев’яні спиці Basix Birch Wood
  • Металеві спиці Nova Metal

Акрилові знімні спиці Trendz забезпечують правильний “захват петлі”, що неодмінно спрощує процес в’язання. Гостро-конічні спиці Trendz ідеально підходять для усіх типів пряжі. Стежки легко проковзують по поверхні спиць без жодних зачіпок. Полірована поверхня відмінно взаємодіє з кожним типом пряжі та не сповільнює в’язальний ритм.

Дерев’яні спиці Basix Birch Wood виготовлені з натурального матеріалу – берези. Вони підходять для щоденного в’язання. Дуже легкі проте є міцні, мають тривалий термін служби. Завужені кінчики спиць дозволяє гладке ковзання по поверхні – гарантують легкість під час в’язання без будь-якої втоми.

Металеві знімні спиці Nova Metal з полірованою поверхнею порадують кожну в’язальницю, оскільки спроектовані з латунних труб та вкриті високоякісним нікелем. Завдяки високоякісним матеріалам спиці дуже міцні та не підлягають швидкому зношуванню.
Гладке з’єднання кабелю зі спицею створює неперевершене ковзання нитки та жодних зачіпок.

Як можна купити спиці для в’язання в інтернет-магазині «Золоте Руно»

Купити спиці для в’язання можна, попередньо оформивши замовлення на сайті. Зв’яжіться з нашими менеджерами, вам допоможуть слушною порадою, розкажуть докладно про кожному зразку продукції, для чого він призначений і як використовується. До спиць можна замовити додатково кабель для їх з’єднання. Він може бути довжиною 40см, 60см, 80см, 1 м, 1,2 м. Ці спиці порадують Вас комфортним в’язанням, оскільки вони дуже легкі. А гладка поверхня придає легке ковзання нитки без жодних зачіпок. При тривалій співпраці, ви можете розраховувати на спеціальні пропозиції і знижки.