Вишивка нитками

Вишивка нитками – це не просто механічний процес перетворення схеми в візерунок на канві, це захоплююче заняття, яке переносить Вас у чарівний світ творчості.
Вишиті вручну роботи завжди високо цінувалися. Майстрині передавали свої секрети з покоління в покоління, роками удосконалювали техніку. Кожне творіння має бути виконано з душею і дарувати радість. Досить приємним подарунком для близької людини може стати вишита вами картина чи вишиванка, рушник або скатертина. Основою для отримання задоволення від процесу вишивання є правильно підібрані тканина для вишивки, нитки, а також інструменти, які допоможуть з високою якістю втілити у життя ваш творчий задум.

Аксесуари для вишивання

Для виконання вишивки руками, знадобляться наступні нескладні інструменти, такі як:

  • голки
  • наперсток
  • ножиці
  • п’яльці
  • сантиметрова стрічка

В інтернет-магазині “Золоте руно” ви знайдете багато товарів для рукоділля:

Серед наборів можна зустріти ікони, дитячі картини, квіти, портрети, пейзажі, схеми художніх картин, є великий вибір паперових схем та журналів. Все, для того щоб вишивка нитками стала для вас приємним заняттям. Найскладнішим є підібрати потрібну колірну палітру ниток. Для тих, хто хоче вишити картину за власним проектом, а не купувати шаблонний набір, в нашому інтернет-магазині знайдеться багато цікавого.

Ножиці треба мати трьох видів:

  • маленькі – гострі кінцях для підрізування і висмикування зайвих ниток з тканини;
  • середні – із зігнутими кінцями для обрізання ниток під час вишивання;
  • великі – для різання тканин і великих мотків ниток. Ножиці повинні бути дуже гострими, а кінці самих лез – повністю замикатися.

Справжні шедеври могли створити тільки талановиті майстрині із пошиття. Сучасні набори вишивки хрестом полегшили нелегку роботу майстриня і приносять задоволення, як початківцям свій шлях, так і досвідченим майстрам. Потрібно тільки вибрати відповідну схему і зануритися в дивовижний, надихаючий процес створення власного шедевра.
Магазин знаходиться у Львові, проте ви можете робити замовлення з будь-яких куточків України, відправка українськими перевізниками незалежно від місця проживання: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Тернопіль, Одеса, Хмельницький, Чернігів, Полтава, Вінниця і вся Україна. Не можете обрати, що саме вам потрібно? Дзвоніть і ми допоможемо вам визначитися:  +380(98)019-31-37! Ми завжди раді допомогти вам.