Жіночі блузки

Показано 1–20 із 106

Зараз у всьому світі величезною популярністю користуються вишиванки. Причому сукні та блузи вишиваються не тільки класичним орнаментом, але і декоративними візерунками. Дуже красиво виглядають наряди вишиті бісером. Навчитися вишивати досить просто, якщо купити заготовку для вишиванки, яка ще не розкроєна і на ній розмічені малюнки.
Заготовки для вишиванок продаються в інтернет-магазині “Золоте Руно”. Ми пропонуємо широкий асортимент суконь і блуз для вишивання. Кожна заготовка має докладну інструкцію, необхідну кількості бісеру для роботи та номер чеського бісеру.
Якщо вас не влаштовує ширина моделі, то її ви можете замовити збільшений розмір вказавши на сайті при замовленні або через телефон ☎ +380(97)315-24-16. Також ви можете вибирати колір та тканину, з якої хочете заготовку. Для вашої зручності кольору позначені символами, а кількість бісеру і номерів муліне та бісеру прописано в інструкції.  Вишийте собі таку річ, ви будете виглядати нарядно. Замовляйте заготовку для вишивання і насолоджуйтеся рукоділлям.